دانلود فایل-تحقیق در مورد اینترنت ماهواره به صورت word و پاورپوینت-

در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان .تحقیق در مورد اینترنت ماهواره به صورت word و پاورپوینت. آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید./اینترنت ماهوارهwordپاورپوینت/تحقیق در مورد اینترنت ماهواره به صورت word و پاورپوینت/40205062/bwy

در دهه 1960، ارتش امریکا مشغول انجام یک سری تحقیق ها بر روی روش هایی بود که مقام های امریکایی با استفاده ازآنها بتوانند در مورد عواقب حملات اتمی مذاکره کنند، راه حل پیشنهادی این بود که ازمذاکرات مستقیم به صورت شبکه ای استفاده شود و این بدان معنا بود که اطلاعات از جای به جای دیگر منتقل می شد حتی اگر بخش های خاصی از شبکه از کار افتاده باشد.

با اینکه این پروژه توسط پنتاگون پذیرفته نشد، اما ساختار آن به قوت خود باقی ماند و سرانجام شبکه ای به وجود آمد که چندین دانشگاه امریکایی رو به یکدیگر متصل کرد.

در دهه بعد این شبکه نو پا جهانی شد و کم کم جای خود در میان عموم باز کرد در سال 1980،واژه اینترنت به وجود امد که اعلام کننده پیدایش پروتکل، Transmission Control Protocol/Internet Protocol (TCP/IP) نیز بود این پروتکل نرم افزارشبکه ای بود که تبادل اطلاعات میان کامپیوتر ها در سیستم های مختلف را امکان پذیر می کند. همچنین در دهه1980 “تیم برزنلی” مشغول کار بر روی html بود. وی تلاش می کرد با ایجاد یک پیوند یک ابر متن (Hypertext) به یک زبان نشانه گذاری، امکان برقرای ارتباط بین خود و همکارانش را آسان تر کند.


مطالب دیگر:
📖تحقیق در مورد معني دار در فيزيك 72 ص 📖تحقیق در مورد مزايا ومعايب ساختمانهاي فلزي 10 ص 📖تحقیق در مورد مقدمه ای بر کشت هیدروپونیک 📖تحقیق در مورد موتورهاي القائي 📖تحقیق در مورد کارآفرین هتل دار 📖تحقیق در مورد چیستی سهام عدالت و اهداف طراحان آن 📖تحقیق در مورد مواد معدنی 20ص 📖تحقیق در مورد کتیبه حقوق بشر کوروش بزرگ 10ص 📖تحقیق در مورد مرغداری 📖تحقیق در مورد مفهوم تربيت بدني و ورزش 10 ص 📖تحقیق در مورد مفاهيم‌ نظري‌ گزارشگري‌ مالي‌ 80 📖تحقیق در مورد موقعيت جغرافيايي استان تهران 📖تحقیق در مورد کاراته 📖تحقیق در مورد پیشینۀ حجاب و چگونگی نفوذ آن در ایران 119 ص 📖تحقیق در مورد پمپ های هيدروليکی 📖تحقیق در مورد کلامیدوناموس 📖تحقیق در مورد کلسيم 📖تحقیق در مورد کمرويي و نقش منفي آن در فرايند ياددهي 📖تحقیق در مورد کریستوف کلمب کاشف قاره امریکا 📖تحقیق در مورد کنایه چیست؟ 📖تحقیق در مورد کلاچ 📖تحقیق در مورد گرافیک 17 ص 📖تحقیق در مورد کلاینت 📖تحقیق در مورد گردشگري و نقش آن در اقتصاد 📖تحقیق در مورد کوبیسم و اکسپرسیونیزم